Archive for month: Styczeń, 2015

Projekt Park

Categories: Postęp prac

Miło jest nam poinformować, że rozpoczęliśmy sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji „Projekt Park” w Legionowie przy ulicy Mickiewicza.

www.projektpark.pl

PROJEKT PARK Legionowo to starannie zaprojektowane, kameralne osiedle o nowoczesnej formie architektonicznej, położone wśród zieleni. Jasna elewacja i niska zabudowa  nawiązują do sąsiadującego Muzeum Historycznego miasta.

Ponadczasowa architektura, elegancki minimalizm, a zarazem dbałość o detale architektoniczne, decydują o klimacie i charakterze tego osiedla. Komfort życia mieszkańców zostanie zapewniony poprzez użycie wysokiej jakości materiałów wykończeniowych na klatkach schodowych i w częściach wspólnych budynków, zastosowanie praktycznych rozwiązań aranżacyjnych mieszkań, a także udogodnienia w postaci cichobieżnych wind, garażu podziemnego, komórek lokatorskich czy też miejsc do parkowania rowerów.

Unikalnym atutem naszej inwestycji jest własny teren parkowy, będący integralną częścią osiedla, dostępny wyłącznie dla mieszkańców i ich gości. Istniejący drzewostan zostanie wzbogacony o dodatkowo zaprojektowaną i nasadzoną zieleń. W parku będzie można skorzystać z placu zabaw i strefy fitness na otwartym powietrzu.

115 mieszkań o metrażu od 36 do 82 m kw. to oferta dla wymagających klientów, szukających funkcjonalnych przestrzeni oraz ciekawych rozwiązań architektonicznych.

Wszystkie mieszkania posiadają duże okna i przestronne balkony, a te zlokalizowane na parterze ogródki o powierzchni od 30 do 220 m kw. Właściciele części mieszkań na najwyższej kondygnacji będą mieć do swojej dyspozycji dodatkowe tarasy na dachu. Z myślą o osobach, dla których ważne są nietuzinkowe rozwiązania, zaprojektowano kilka niezwykle oryginalnych mieszkań z salonem o wysokości powyżej 5 metrów i antresolami, które można zaaranżować zarówno na dodatkową sypialnię, jak i gabinet czy też dużą garderobę.

Każde mieszkanie tworzy funkcjonalną przestrzeń do życia zarówno dla singla, jak i dla rodziny. Dwupokojowe mieszkania o powierzchni od 36 do 43 m kw., pomimo niewielkiego metrażu zostały zaprojektowane z myślą o tym, aby zapewnić wystarczająco dużo miejsca do przechowywania. Trzypokojowe mieszkania dostępne są w metrażach od 42 m kw. do 68 m kw. dając sporo możliwości dostosowania przestrzeni do potrzeb i stylu życia domowników. Z kolei największe, czteropokojowe mieszkania – od 71 m kw. do 82 m kw. – posiadają dwie łazienki, niektóre mają zaplanowaną również oddzielną garderobę.

Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane, z kontrolowanym dostępem poprzez dwa wejścia oraz recepcję. Dodatkowo nad bezpieczeństwem i spokojem mieszkańców będzie czuwać całodobowa ochrona. Brak lokali usługowych na parterze budynków mieszkalnych, a także zakaz ruchu samochodowego na wewnętrznym terenie zapewnią ciszę i spokój oraz podkreślą kameralny charakter tej inwestycji.

PROJEKT PARK to idealne miejsce dla osób ceniących wygodę, ciszę i wysoki standard wykończenia, które poszukują dla siebie miejsca blisko natury a jednocześnie chcą mieszkać w niedalekiej odległości do centrum Warszawy.

Oddanie inwestycji planowane jest na IV kwartał 2016 roku.

Rzuty mieszkań dostępne na stronie www.projektpark.pl

© Copyright - ul.NowaWilenska