Opis inwestycji

Inwestycja została zakończona, otrzymano pozwolenie na użytkowanie.

Oferujemy gotowe do odbioru lokale usługowe, mieszkania dwupokojowe o pow. od 46 do 54 m2 oraz mieszkania trzypokojowe o pow. od 53 do 67 m2.

Zamieszkaj w sercu warszawskiej Starej Pragi. NOWA WILEŃSKA to projekt, który zrealizowaliśmy przy ul. Wileńskiej, na wysokości Galerii Handlowej i Dworca Warszawa Wileńska. Lokalizacja przy węźle komunikacyjnym, znajdującym się przy Pomniku czterech śpiących, gwarantuje szybki dojazd do centrum i innych miejsc stolicy. Wybierz to niepowtarzalne miejsce, sąsiadujące z kultowym praskim zagłębiem kulturalnym, w pobliżu którego mieszczą się atrakcyjne tereny rekreacyjne (m.in. Park Praski i ZOO).

W inwestycji są 142 mieszkania 1-4 pokojowe o powierzchni 25 – 80 mkw. Lokale wyróżniają się niezwykle funkcjonalnymi rozkładami przestrzennymi. Ceny mieszkań mieszczą się w przedziale 7300 – 7800 zł za mkw. Wszystkie mieszkania mają balkony lub loggie ( pow. 5-10 mkw.) albo ogródki (pow. 12-42 mkw.) lub tarasy (pow. 21-76 mkw.).

Budynek mieszkalny o zróżnicowanej wysokości od V do VIII pięter cechują ciekawe rozwiązania architektoniczne, jak przynależne do mieszkań ogródki wydzielone ze wspólnej części ogrodu, który położony jest na pierwszym piętrze ( na dachu parkingu ). Na poziomie -1 znajduje się parking podziemny dla mieszkańców, w którym są dostępne także komórki lokatorskie. Na parterze znajdują się lokale usługowe z frontem od ulicy Wileńskiej i od parkingu handlowego. Projekt obejmuje również sieciową placówkę handlową o powierzchni 1300 mkw. od strony Alei Solidarności. W odległości 500 metrów od kompleksu powstanie stacja metra Wileńska (2014 r.).

© Copyright - ul.NowaWilenska